środa, 23 maj 2018 17:25

14 marca 2018 wybraliśmy się kilkunastoosobową grupą do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa aby oddać krew i cieszyć się, że w ten sposób każdy z nas uratował komuś zdrowie lub nawet życie. W trakcie zakończenia roku szkolnego dla maturzystów Pani Dyrektor szkoły Elżbieta Kosacka doceniła nasze starania wręczając najaktywniejszym krwiodawcom dyplomy uznania i upominki.

środa, 23 maj 2018 17:18

Wielkanoc z PCK 2018

W marcu 2018 r na prośbę Pani Dyrektor Małopolskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża zbieraliśmy żywność dla podopiecznych PCK. Dary ofiarowali uczniowie ZSZ 1, wychowankowie internatu, uczniowie zaprzyjaźnionej Rzemieślniczej Branżowej Szkoły I stopnia MIRiP oraz nasi nauczyciele. Przed Świętami Wielkanocnymi przekazaliśmy zebrane produkty pracownikowi MOO PCK z ul. Studenckiej 19. Tam będą z nich zrobione świąteczne paczki dla najbardziej potrzebujących. Pani Dyrektor Małgorzata Pyka przesłała nam piękne życzenia i podziękowania.

• zdjecie1

poniedziałek, 11 grudzień 2017 18:44

CZERWONOKRZYSKA GWIAZDKA 2017

Przed Świętami Bożego Narodzenia, zgodnie z tym, co nakazała nam potrzeba serca (oraz kilkudziesięcioletnia szkolna tradycja) podzieliliśmy się żywnością z podopiecznymi Polskiego Czerwonego Krzyża. Ofiarowane przez nas produkty zostaną rozdane przez pracowników Małopolskiego Oddziału Okręgowego PCK niezamożnym, wielodzietnym rodzinom. Dyrektor Małopolskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża, Pani Małgorzata Pyka przesłała nam piękne podziękowania i świąteczne życzenia.

• list_4

wtorek, 04 lipiec 2017 16:48

Wyprawka dla Żaka

Zgodnie z wieloletnią tradycją w maju i czerwcu ofiarowywaliśmy przybory szkolne dla dzieci podopiecznych  PCK, którzy mają udokumentowaną trudną sytuację materialną. Była to zbiórka pod hasłem „Wyprawka dla Żaka”. W akcji brali udział uczniowie i pracownicy Zespołu Szkół Zawodowych, wychowankowie Internatu przy ZSZ Nr1 oraz uczniowie zaprzyjaźnionej Rzemieślniczej Zasadniczej Szkoły Zawodowej Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości.  Dnia 12 czerwca, wspólnie z opiekunem Szkolnego Koła PCK odwieźliśmy zebrane dary do siedziby Małopolskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża przy ul. Studenckiej 19. Za udział w akcji Dyrektor MOO PCK, Pani Małgorzata Pyka przekazała nam miłe pisemne podziękowanie.

• list_3