czwartek, 15 grudzień 2016 10:38

Mikołajki 2016

Nowy rekord Mikołajowy? Tak, i tym razem udało nam się!
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ustanowieniu nowego polskiego Rekordu Osobliwości, organizowanym przez firmę ARTIM. W tym roku pisaliśmy listy do świętego Mikołaja. 4-tego grudnia, w obecności przedstawicieli Polskich Rekordów i Osobliwości, uczniowie pojawili się na scenie Rynku Głównego, by przedstawić uzyskany wynik, tj. 4901 napisanych listów. Następnie przedstawiciele Poczty Polskiej S.A. odebrali listy i dostarczyli je Mikołajowi.

Ale to nie koniec atrakcji, ponieważ nasza szkoła, nawiązując do ubiegłorocznego przejazdu Mikołajów z okazji 140-lecia Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego S.A. w Krakowie w ilości 141 Mikołajów przejechała ulicami Krakowa, rozdawała cukierki oraz zaprezentowała się na scenie Rynku Głównego. Następnie Mikołaje wrócili do szkoły, a śnieżynki towarzyszyły i umilały czas pasażerom tramwaju, w którym Mikołaj z MPK S.A w Krakowie rozdawał słodkie upominki dzieciom i krakowianom.

• m1
  • m2
  • m3
  • m4
  • m5
  • m6

Mikołajki 2015

Pobiliśmy Mikołajkowy Rekord Polski!
Wszyscy uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Krakowie wraz z nauczycielami i Dyrekcją, 5-ego grudnia 2015r, wzięli udział w biciu i ustanowieniu nowego polskiego Rekordu Osobliwości w ilości Mikołajów, zgromadzonych na Krakowskim Rynku – 4291 osób.
Wszystko zaczęło się od przejazdu 140 Mikołajów z naszej szkoły, którym przebrania dostarczyła firma ARTIM Sp. z o.o. Nasi Mikołajowie na placu Matejki wsiedli w tramwaj, który został przygotowany przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie z okazji 140-lecia istnienia spółki. Po przejeździe wokół centrum nasi Mikołajowie udał się na Rynek Główny, gdzie uczestniczył razem z mieszkańcami Krakowa w wyjątkowym wydarzeniu jakim było bicie rekordu w liczbie Mikołajów, którzy otoczyli całą płytę Rynku Głównego.
Brawo Kraków, brawo ARTIM, brawo MPK S.A., brawo MY, brawo WY !!!!!
Zapraszamy na fotorelację z wydarzenia i do zobaczenia w przyszłym roku. Czy uda nam się pobić kolejny rekord? Przekonajmy się .

• m1
  • m2