czwartek, 08 marzec 2018 19:43

Staż zagraniczny w ramach projektu Erasmus+ w Rimini.

W dniach 17.02-4.03.2018r. trzydziestu uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami już po raz trzeci uczestniczyli w stażu zagranicznym w ramach projektu Erasmus+ w Rimini.

Grupa odwiedziła fundację Volontarimini, która po raz kolejny zorganizowała pobyt we Włoszech.

Zajęcia odbywały się w dwóch grupach. Grupa turystyczna szkoliła swoje umiejętności z pilotażu i przewodnictwa turystycznego, oprowadzając całą grupę po Rimini, Ravennie oraz San Marino. Natomiast grupa ekonomiczno-logistyczna odbywała zajęcia w Hotelu Canasta zapoznając się za zasadami funkcjonowania hotelu.

Podczas stażu uczniowie mieli okazję odwiedzić szkoły o profilu turystycznym i ekonomicznym oraz brali udział w lekcjach języka włoskiego.

Dodatkowo młodzież poznała wiele włoskich zabytków oraz atrakcji turystycznych podczas wycieczek do Florencji, Wenecji oraz Rzymu.

czwartek, 15 grudzień 2016 10:26

Erasmus+ w roku szkolnym 2016/2017

Uczniowie naszej szkoły w dniach 4-19.02.2017 biorą udział w stażu zagranicznym w ramach projektu Erasmus plus w Rimini.
Odwiedziliśmy fundację Voluntarimini organizującej nasz pobyt. Każdego dnia poszczególne grupy branżowe realizują specjalistyczne zajęcia warsztatowe w instytucjach i w terenie.
Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.